In elke zendingsgemeente of -post in Albanië is aandacht voor kinderen en jongeren. De kinder- en jeugdwerkers zijn in het bijzonder daarvoor aangenomen. Dit past ook in het proces van gemeenteopbouw waar zendingswerkers in Albanië op gericht zijn. Het werk in Paskuqan is in 2025 zelfs begonnen met activiteiten onder kinderen en jongeren.

In het schoolseizoen is wekelijks sprake van een bijeenkomst met kinderen en/of met jongeren. De kinderen horen een bijbelverhaal en gaan iets met elkaar knutselen of doen een spelletje. De jongeren gaan vanuit de Bijbel met elkaar in gesprek, of lezen een waardevol vertaald boek. Ook zij houden nog van knutselen of een spelletje, en spannen zich in om eventuele prijsjes te bemachtigen.

Naast de wekelijkse bijeenkomsten organiseert het zendingsteam ook jaarlijks een dagkamp of excursie voor kinderen en een excursie voor jongeren. Tijdens deze dagen is in alle rust gelegenheid om Gods Woord te overdenken en te bespreken. Tegelijkertijd dragen deze uitstapjes bij aan onderlinge verbondenheid, die positieve invloed kan hebben op de aantrekkingskracht van de club.

De kosten voor het kinder- en jeugdwerk in Albanië zijn begroot op € 4.200.

Relevante artikelen

Wie leert Albanese kinderen over God?